Jak probíhá Rychlý výkup nemovitostí?

  • před 2 roky
  • 0

Jak prodat nemovitost během několika dnů?

Ano, svou nemovitost opravdu můžete snadno prodat během pár dnů a za hotové peníze. Není v tom žádný háček. Pojďte se se mnou podívat, jak takový rychlý výkup nemovitosti probíhá a komu se vlastně vyplatí. Běžný prodej nemovitosti, při kterém se hledám konkrétního kupec, trvá v průměru zhruba 3 měsíce. Velmi záleží na typu nemovitosti a vlastnictví, nezřídka se stane, že je nemovitost zarezervovaná hned první měsíc.

Při rychlém výkupu to funguje trochu jinak, nemovitost od vás vykoupím buď přímo já – realitní makléř, nebo kancelář BIDLI a to klidně během pár dnů. Vše za vás zařídím, a následně už hledám klienta sám.

Rychlý výkup se tak může vyplatit v mnoha různých případech. Nejen vliv inflace, ale i další okolnosti, jako ztráta zaměstnání, rychle stoupající ceny energií, zvyšování úroků i sazeb mohou ovlivnit i běžnou domácnost. Pokud jste se octli v těžké životní situaci a potřebujete rychlý přístup k penězům, jistě výkup nemovitosti uvítáteTo však není jediný případ, kdy je výkup nemovitosti skvělou možností. Stále častěji po ní sahají i podnikatelé, kteří rychle potřebují rychle investovat peníze do rozvoje své společnosti.

Rychlý výkup nemovitosti

Rychlý výkup nemovitostí – Jak je to s cenou?

Slušný makléř jako já, po vás za rychlý výkup nebude chtít polovinu ceny nemovitosti, jako to bývá zvykem jinde. Na přiměřené provizi jednám s každým klientem individuálně a společně se domluvíme, jakým způsobem bude výkup probíhat.

Jestli se ale nejste jisti, který typ prodeje je ideální zrovna pro vás, nebojte se nejprve raději zeptat. Rád vám poradím a rovnou i pomůžu s prodejem. Vyřídím za vás veškeré papírování, vytvořím odhad ceny a najdu pro vás způsob, jak za svou nemovitost nejrychleji dostat co nejvíce peněz.

Výkup nemovitosti v Jihočeském kraji?

Výkup nemovitostí nemusí probíhat jen v Jihočeském kraji, pohybuji se po celé České republice. Nejčastěji mě klienti zastihnou v kanceláři v Českých Budějovicích, Táboře, nebo v Písku.

Připojte se k diskuzi

Porovnat nabídky

Porovnat