Reference

Podívejte se na reference mých klientů

Uzasna spoluprace, ochota kdykoliv poradit, velmi mile a vstricne jednani a obrovska profesionalita… tohle vsechno pro me predstavuje Pavel Broz… dekuji.
by Klient
Skvělé a rychlé jednání, vždy ochotný. Mohu jen doporučit.
by Klient
Makléře, Pavla Brože, doporučuji všem, co stojí o to aby prodej nemovitosti nebo nové bydlení řešili s člověkem, který má velmi příjemné a profesionální vystupování, odborné znalosti a je spolehlivý. Je Vaše odpověď „ano“? Kontaktujte ho. Za sebe a svoji rodinu mu moc děkuji, jak se o celý proces prodeje domu skvěle a úspěšně postaral.
by Klient
Profesionální přístup, velmi příjemné jednání, ochota. Doporučuji
by Klient
Spolehlivý, taktní, vstřícný, emotivní, dokázal nám poradit. Pokud budu prodávat nemovitost, obrátím se opět na pana makléře Brože. Je to člověk na svém místě.
by Klient
Spolupráce s makléřem Pavlem Brožem byla bez problémů. Profesionální přístup, ochota a rychlost. Zajištění veškerého právního servisu a dokumentů. V případě potřeby flexibilní jednání. Vřele doporučuji těm, co potřebují mít vše zajištěné bez investice vlastního času.
by Petr Valha
Zákazník
Pavel je velký profesionál. Jeho služby musím doporučit.
by Ing. Petr Šimánek
Obchodní partner
Chtěla bych ohodnotit práci realitního makléře pana Brože. Nebudu se moc rozepisovat. Stačí jedno slovo: PERFEKTNÍ. Mohu všem doporučit.
by Radka Světelová
Zákazník
Chtěla bych Vám tímto poděkovat za prodej mé nemovitosti. Jste odborník na svém místě. Vše proběhlo rychle a bez problémů. Přeji mnoho dalších pracovních úspěchů s pozdravem, Macháčová Romana
by Romana Macháčová
Zákazník
Oceňuji práci realitního makléře pana Pavla Brože za jeho profesionální přístup při prodeji naší nemovitosti, jeho velmi dobrou a rychlou komunikaci a zároveň lidský a empatický přístup ke klientům. Prodej naší nemovitosti proběhl bez problémů a veškerá dokumentace byla připravena v pořádku. Vše proběhlo na profesionální úrovni.
by Jan Wudy
Zákazník

Staňte se dalším spokojeným klientem i vy

Porovnat nabídky

Porovnat