.

.

.

.

.

.

.

Reference


Ing. Jan Jeník

Jednatel KWS sports CZ s.r.o.

Spolupráce s panem Brožem proběhla nad očekávání. Moji nemovitost prodal rychle a díky jeho službě "home stagingu" dokonce i za cenu, za níž jsem to ani neočekával. Naprostá spokojenost. Jednoznačně služby pana Brože všem doporučuji.

Jan Wudy

Zákazník

Oceňuji práci realitního makléře pana Pavla Brože za jeho profesionální přístup při prodeji naší nemovitosti, jeho velmi dobrou a rychlou komunikaci a zároveň lidský a empatický přístup ke klientům. Prodej naší nemovitosti proběhl bez problémů a veškerá dokumentace byla připravena v pořádku. Vše proběhlo na profesionální úrovni.

Helena Nekolová

Zákazník

Při prodeji nebo nákupu nemovitosti bych po skvělých zkušenostech s tebou jako realitním makléřem rozhodně opět kontaktovala pouze tebe.

Radka Světelová

Zákazník

Chtěla bych ohodnotit práci realitního makléře pana Brože. Nebudu se moc rozepisovat. Stačí jedno slovo: PERFEKTNÍ. Mohu všem doporučit. 

Ing. Petr Šimánek

Obchodní partner

Pavel je velký profesionál. Jeho služby musím doporučit.

Alena Kopřivová

Zákazník

Hodnotím práci realitního makléře p. Brože. Je to člověk na správném místě. SKVĚLÝ!

Romana Macháčová

Zákazník

Chtěla bych Vám tímto poděkovat za prodej mé nemovitosti. Jste odborník na svém místě. Vše proběhlo rychle a bez problémů. Přeji mnoho dalších pracovních úspěchů s pozdravem

Macháčová Romana

Ostrava

Petr Valha

Zákazník

Spolupráce s makléřem Pavlem Brožem byla bez problémů. Profesionální přístup, ochota a rychlost. Zajištění veškerého právního servisu a dokumentů. V případě potřeby flexibilní jednání. Vřele doporučuji těm, co potřebují mít vše zajištěné bez investice vlastního času.  


TŘEBA PRÁVĚ VY BUDETE DALŠÍM SPOKOJENÝM ZÁKAZNÍKEM!