+420 602 163 618 info@realitybroz.cz

Reference

Podívejte se na reference mých klientů

Spolupráce s panem Brožem proběhla nad očekávání. Moji nemovitost prodal rychle a díky jeho službě "home stagingu" dokonce i za cenu, za níž jsem to ani neočekával. Naprostá spokojenost. Jednoznačně služby pana Brože všem doporučuji.

Testimonial Item

Ing. Jan Jeník

Jednatel KWS sports CZ s.r.o.

Oceňuji práci realitního makléře pana Pavla Brože za jeho profesionální přístup při prodeji naší nemovitosti, jeho velmi dobrou a rychlou komunikaci a zároveň lidský a empatický přístup ke klientům. Prodej naší nemovitosti proběhl bez problémů a veškerá dokumentace byla připravena v pořádku. Vše proběhlo na profesionální úrovni.

Testimonial Item

Jan Wudy

Zákazník

Při prodeji nebo nákupu nemovitosti bych po skvělých zkušenostech s tebou jako realitním makléřem rozhodně opět kontaktovala pouze tebe.

Testimonial Item

Helena Nekolová

Zákazník

Chtěla bych ohodnotit práci realitního makléře pana Brože. Nebudu se moc rozepisovat. Stačí jedno slovo: PERFEKTNÍ. Mohu všem doporučit.

Testimonial Item

Radka Světelová

Zákazník

Pavel je velký profesionál. Jeho služby musím doporučit.

Testimonial Item

Ing. Petr Šimánek

Obchodní partner

Chtěla bych Vám tímto poděkovat za prodej mé nemovitosti. Jste odborník na svém místě. Vše proběhlo rychle a bez problémů. Přeji mnoho dalších pracovních úspěchů s pozdravem, Macháčová Romana

Testimonial Item

Romana Macháčová

Zákazník

Spolupráce s makléřem Pavlem Brožem byla bez problémů. Profesionální přístup, ochota a rychlost. Zajištění veškerého právního servisu a dokumentů. V případě potřeby flexibilní jednání. Vřele doporučuji těm, co potřebují mít vše zajištěné bez investice vlastního času.

Testimonial Item

Petr Valha

Zákazník

Spolehlivý, taktní, vstřícný, emotivní, dokázal nám poradit. Pokud budu prodávat nemovitost, obrátím se opět na pana makléře Brože. Je to člověk na svém místě.

Testimonial Item
Klient

Profesionální přístup, velmi příjemné jednání, ochota. Doporučuji

Testimonial Item
Klient

Makléře, Pavla Brože, doporučuji všem, co stojí o to aby prodej nemovitosti nebo nové bydlení řešili s člověkem, který má velmi příjemné a profesionální vystupování, odborné znalosti a je spolehlivý. Je Vaše odpověď „ano“? Kontaktujte ho. Za sebe a svoji rodinu mu moc děkuji, jak se o celý proces prodeje domu skvěle a úspěšně postaral.

Testimonial Item
Klient

Skvělé a rychlé jednání, vždy ochotný. Mohu jen doporučit.

Testimonial Item
Klient

Uzasna spoluprace, ochota kdykoliv poradit, velmi mile a vstricne jednani a obrovska profesionalita… tohle vsechno pro me predstavuje Pavel Broz… dekuji.

Testimonial Item
Klient

Prodej nemovitostí

Zajistím ten nejvýhodnější prodej

Prodám vaši nemovitost bezpečně, rychle a za nejvyšší cenu.

VÝKUP NEMOVITOSTÍ

Bezpečně a bez zbytečných průtahů

Najdu kupce, nebo vykoupím vaši nemovitost. Exekuce ani insolvence není překážkou.

Prezentace nemovitostí

Odhalím skrytý potenciál

Navýším prodejní cenu profesionální prezentací nemovitosti.

Staňte se dalším spokojeným klientem i vy