NABÍZENÉ SLUŽBY

STAROSTI S NEMOVITOSTÍ PŘENECHTE PROFESIONÁLŮM.


Ať už přemýšlíte o prodeji či nákupu nemovitosti nebo zamýšlíte svoji nemovitost pronajmout, jsem připraven Váš případ s Vámi bezplatně konzultovat a zajistit společně ve spolupráci se svým partnerem "BIDLI REALITY" kompletní realitní služby. Mohu Vám pomoci při odhadu reálné tržní ceny nemovitosti, přes profesionální prezentaci, inzerci, realizaci prohlídek, prověření zájemce, až po maximalizaci prodejní ceny, nákup nové nemovitosti nebo pozemku či zařízení pronájmu. Veškerá smluvní dokumentace včetně právního servisu, advokátní úschovy či kompletního zajištění financování nejvýhodnější hypotékou je samozřejmostí.

NEMUSÍTE SE O NIC STARAT, ZAŘÍDÍM VŠE POTŘEBNÉ ZA VÁS.

Ke každému obchodnímu případu přistupuji individuálně tak, abych Vám celý proces maximálně zefektivnil a měli jste s ním co nejméně starostí. Samozřejmostí je pro mě individuální profesionální přístup. Zakládám si na seriózním jednání, ochotě a profesionalitě. 

+420 602 163 618


TYPY SLUŽEBSprávný makléř vám usnadní celý proces prodeje i koupě nemovitosti. Orientace na zákazníka a výsledky jsou vždy mojí prioritou!