Finanční služby

Spolehlivé finanční služby

Ne vždy postačí vlastní úspory a zdroje financí. Zajistím vám financování vašeho záměru, ať už se jedná o koupi nebo rekonstrukci nemovitosti.

Moji partneři ve finančních službách se postarají nejen o hladký průběh financování, ale poradí a zařídí další nutnosti, jako je životní pojištění, nebo pojištění nemovitosti. Všechno tak probíhá současně, bez průtahů a nepříjemných překvapení.

Financování bydlení

Financovat vlastní bydlení, nebo investiční záměr můžete dnes několika způsoby. Málokdo dnes disponuje dostatečným množstvím vlastních finančních prostředků. V takovém případě je na místě začít se poohlížet po vhodné hypotéce, úvěru ze stavebního spoření, nebo spotřebitelském úvěru.

Úroková sazba není jediným parametrem, podle kterého se rozhodnout. Záleží i na délce fixace, garantované úrokové sazbě, době splácení a dalších podmínkách úvěru.

Jsem připraven vám se všemi aspekty financování v oblasti realit pomoci. Společně nalezneme nejvhodnější řešení právě pro vás.

Proč financovat se mnou?

Pojištění

Zodpovědná ochrana před nenadálou životní situací

Pojištění Vám sice nepomůže této události předejít, ale pomůže vám se s ní jednodušeji vypořádat.

Co pro vás zajistím?

Pomohu s orientací v široké nabídce pojišťoven a ve složitých pojistných podmínkách. Zajistím kontakt s profesionálem v oboru finančních služeb, abyste na nic nebyli sami. 

Nechte mi na sebe kontakt, rád se vám ozvu

Nebo mi rovnou zavolejte

Porovnat nabídky

Porovnat