+420 602 163 618 info@realitybroz.cz

Finanční služby

Spolehlivé finanční služby

Ne vždy postačí vlastní úspory a zdroje financí. Zajistím vám financování vašeho záměru, ať už se jedná o koupi nebo rekonstrukci nemovitosti.

Moji partneři ve finančních službách se postarají nejen o hladký průběh financování, ale poradí a zařídí další nutnosti, jako je životní pojištění, nebo pojištění nemovitosti. Všechno tak probíhá současně, bez průtahů a nepříjemných překvapení.

Financování bydlení

Financovat vlastní bydlení, nebo investiční záměr můžete dnes několika způsoby. Málokdo dnes disponuje dostatečným množstvím vlastních finančních prostředků. V takovém případě je na místě začít se poohlížet po vhodné hypotéce, úvěru ze stavebního spoření, nebo spotřebitelském úvěru.

Úroková sazba není jediným parametrem, podle kterého se rozhodnout. Záleží i na délce fixace, garantované úrokové sazbě, době splácení a dalších podmínkách úvěru.

Jsem připraven vám se všemi aspekty financování v oblasti realit pomoci. Společně nalezneme nejvhodnější řešení právě pro vás.

Proč financovat se mnou?

R
Profesionální finanční poradenství
R
Mnoholeté zkušenosti z financováním realit
R
Spolehlivost a Bezpečnost

Pojištění

Zodpovědná ochrana před nenadálou životní situací

Pojištění Vám sice nepomůže této události předejít, ale pomůže vám se s ní jednodušeji vypořádat.

Co pro vás zajistím?

Pomohu s orientací v široké nabídce pojišťoven a ve složitých pojistných podmínkách. Zajistím kontakt s profesionálem v oboru finančních služeb, abyste na nic nebyli sami. 

R
Vysoký standard služeb
R
Řešení na míru
R
Osobní přístup

Nechte mi na sebe kontakt, rád se vám ozvu

N

Zanechte vaše jméno a číslo

Rád vám zavolám zpět

N

Počkejte na můj telefonát

Společně se domluvíme

N

Staňte se spokojeným klientem

Rozhodnutí je jen na vás

Nebo mi rovnou zavolejte