+420 602 163 618 info@realitybroz.cz

Výkup nemovitostí

Výkup nemovitostí a řešení exekucí v Jižních Čechách

Výkup nemovitosti je řešením pro ty, kteří se ocitli v nepříjemné životní situaci. Ať už se jedná o nemovitost s hypotékou, nebo exekucí, společně najdeme to nejlepší řešení právě pro vás. Zajistím rychlý a bezpečný výkup a pomohu tak vyřešit vaše problémy.

Nehledejte kupce sami a obraťte se rovnou na specialistu v oblasti realit. Vysvětlím vám co je to zpětný leasing na nemovitost a další vychytávky, které vám zachrání střechu na hlavou.

Nehledejte kupce sami

Zajistím zprostředkování zastoupení při jednání s exekutory, věřiteli, katastrem nemovitostí a dalšími institucemi. Nechte nepříjemnosti na mně.

Exekuce, dražba či zesplatněný úvěr?

N

Zpětný leasing na nemovitost

Ideální řešení pro klienty, kteří potřebují konsolidovat své závazky. Leasing nemovitostí pomůže, když potřebujete získat vyšší finanční hotovost, nebo když Vás trápí exekuce či dražba na nemovitosti.

N

Výkup nemovitostí s bydlením

Zpětný pronájem vám zachrání střechu nad hlavou. Řešení složitých finančních a životních situací má s moji pomocí vždy dobrý konec. Výkup se zpětným pronájmem vám zajistí bydlení ve stávající nemovitosti s možností zpětného odkoupení.

Potřebujete pomoc s řešením vaší situace? Zanechte kontakt a já se ozvu

Nebo mi rovnou zavolejte