BIO

KDO JSEM?


PROFILUJI SE JAKO SPECIALISTA NA PRODEJ A VÝKUP NEMOVITOSTÍ.


Realitní činnosti se aktivně věnuji již takřka 10 let  Za tu dobu jsem zrealizoval mnoho obchodních případů a pomohl jsem řadě lidem ať už s prodejem nemovitosti či jejím nákupem.

Za mojí prací stojí výsledky, k nimž jsem dospěl především díky aktivnímu a flexibilnímu přístupu. Při mé práci kladu důraz zejména na efektivní komunikaci s klientem s ohledem na jeho potřeby, transparentnost spočívající v důkladném osvětlení specifik daného požadavku. Hlavním vodítkem mé práce je jednoduše spokojenost klienta. Věřím, že jedině tak je docíleno spokojenosti klienta

TĚŠÍM SE NA DALŠÍHO SPOKOJENÉHO ZÁKAZNÍKA. MOŽNÁ JÍM BUDETE PRÁVĚ VY!

NEVÁHEJTE MĚ KONTAKTOVAT!

+420 602 163 618

PROČ SI VYBRAT PRÁVĚ MĚ?

Věřím, že síla je v detailu. Zastávám filosofii, že každá nemovitost je unikátní a zaslouží si jedinečnou prezentaci. V rámci svých služeb vždy zaručím, abych získal z Vaší nemovitosti maximum. Věřím, že potenciál mít nestačí, je třeba jej umět i náležitě ukázat. A od toho jsem tu pro Vás, zajistím kvalitní prezentaci Vaší nemovitosti, která jednoznačně zvýší její cenu.


PRESTIŽNÍ OCENĚNÍ

Dostalo se mi mnoha ocenění v oblasti realitního zprostředkování.

SPOLUPRÁCE S KLIENTY

Plně respektuji klientovy preference a snažím se o soulad mezi prodávajícím a kupujícím.

PODROBNÁ DOKUMENTACE

U mě se můžete spolehnout na vždy připravenou srozumitelnou dokumentaci.

RYCHLE A SPOLEHLIVĚ

Rychlost, efektivita a spolehlivost jsou hodnoty, na nichž vždy stavím. 


SPOLUPRÁCE

SPOLUPRACUJI S LÍDRY VE SVÝCH OBORECH - AŤ PRO VÁS HLEDÁM NEJVHODNĚJŠÍ VARIANTU FINANCOVÁNÍ ČI ZAJIŠŤUJI PŘÍPRAVU PRÁVNÍ DOKUMENTACE K VAŠEMU PŘÍPADU.


BIDLI reality 

(součást holdingu BIDLI a.s.)

PARTNER

Realitní kancelář - Lidická tř. 6a, České Budějovice 370 01

Advokátní kancelář Arrows Advisory Group

PARTNER

Advokátní kancelář, daňové poradenství a účetnictví, dotační a pojišťovací poradenství. To všechno pro vás pod jednou střechou.