.

VÝKUP NEMOVITOSTÍ

I ŠPATNÁ SITUACE MŮŽE MÍT ŘEŠENÍ S DOBRÝM KONCEM!

VÝKUP NEMOVITOSTÍ, ŘEŠENÍ EXEKUCÍ, ZÁLOHA NA KUPNÍ CENU

POTŘEBUJETE POMOC S ŘEŠENÍM VAŠÍ SITUACE?

+420 602 163 618


VÝKUP NEMOVITOSTÍ, ROZUMNÁ VOLBA, KDYŽ VÁS TLAČÍ ČAS!

Každý se dnes může ocitnout v nepříznivé životní situaci. Můžete být v situaci, kdy potřebujete urychleně řešit dluhy nebo například jste zdědili nemovitost s exekucí. Výkup nemovitosti může však být řešením i pro ty, kteří se stěhují do nového bydlení a současné chtějí prodat stávající nemovitost co nejrychleji.

Téměř každá situace má řešení. I ta, která se na počátku jeví jako neřešitelná. Výkup zadlužených nemovitostí s hypotékou či exekucí vám nejen zachrání střechu nad hlavou, ale i ušetří nemalé peníze.

Nemusíte zdlouhavě shánět kupce, mám jej pro Vás. 

Zprostředkuji veškerý servis včetně přípravy dokumentace. Stejně tak mohu zařídit zastoupení při jednání s exekutory, věřiteli, katastrem nemovitostí nebo dalšími úřady po dobu, než bude výkup realizován.

EXEKUCE, DRAŽBA ČI ZESPLATNĚNÝ ÚVĚR?


ZPĚTNÝ LEASING NA NEMOVITOST

PRO KLIENTY, KTEŘÍ POTŘEBUJÍ KONSOLIDOVAT SVÉ ZÁVAZKY

Leasing nemovitostí pomůže v situacích, kdy potřebujete získat vyšší finanční hotovost, nebo když Vás trápí exekuce či dražba na nemovitosti.

VÝKUP NEMOVITOSTÍ S BYDLENÍM

ZPĚTNÝ PRONÁJEM VÁM ZACHRÁNÍ STŘECHU NAD HLAVOU!

Řešení složitých finančních a životních situací nemusí mít špatný konec! Výkup se zpětným pronájmem Vám zajistí bydlení v nemovitosti nadále s možností zpětného odkoupení.