Hledáte bydlení v klidném místě a chcete si svůj domov dotvořit dle vlastních představ? Rozestavěný rodinný dům v obci Deštná, poblíž Jindřichova Hradce, je pro vás ideálním řešením. Hrubá stavba se nachází na okraji obce na pozemku o rozloze 953 m². Přístup do nemovitosti je řešen z jižní strany, z nově zbudované příjezdové komunikace. Jedná se o samostatně stojící jednopodlažní dům o půdorysu ve tvaru L typu bungalov, s garáží pro dva osobní automobily.

Dům o zastavěné ploše 344 m², dispozici 4kk je navržen jako jedna bytová jednotka s garáží pro dva osobní automobily, terasou, prádelnou a technickou místností zajišťující běžný provoz objektu. Rodinný dům bude napojen na místní vodovodní řád a kanalizaci.

Současný majitel pojal projekt domu opravdu velkoryse a s náležitou pečlivostí. Součástí projektu je velice hezky zpracovaná vizualizace, ze které je patrné, že každý detail byl na budoucím domě promyšlen a po dokončení bude ideálním místem pro život se všemi vymoženostmi moderní doby.

Město Deštná leží 15 km severozápadně od Jindřichova Hradce. Žije v něm 758 obyvatel. Město Deštná je příjemným místem pro život. Ve městě je veškerá občanská vybavenost. Sympatická je však i blízkost původně okresního města Jindřichův Hradec, které ne nadarmo bylo v roce 2021 opět označeno jako nejlepší město pro život.

Veškerá stavební dokumentace je součástí prodeje. Foto vizualizace pouze ilustrativní.